Тунель кохання

 

Куди податися, поки не опало листя? Золота осінь доживає останні тижні. Це трохи і золото дерев змінить сірість дощів. Поки цього не сталося, пропонуємо запастися теплими враженнями на всю сіро-білу пору.

АРТАТАКА пропонує вам вiдвiдати Тунель Кохання. Це пам’ятка природи місцевого значення, яка втім є чи не найромантичнішим місцем в Україні.

Дивіться самі, ось так місцина виглядає влітку.

71370607

А ось так – восени.

P3

Тунель знаходиться над залізничною колією, довжиною в 4 кілометри, що веде від селища Клевань до селища Оржів на Рівненщині. Він утворився внаслідок дивного сплетіння гілок дерев та кущів, які щільно ростуть навколо.

1344408658

Будь-якої пори року тунель справляє неймовірне враження, але особливо — влітку та восени.

9012_1

В 2014 році японський режисер Акийоші Імазаки зняв тут романтичну драму «Клевань: Тунель Кохання», яку згодом презентував на міжнародному кінофестивалі у Ханої, В’єтнам.

264

Також тут побував відомий новозеландський фотограф Амос Чеппл (Amos Chapple).

Local couple Anton Kozachuk; 18 and Nastya Guz; 16, walk through the "Tunnel of Love" near the town of Klevan, east Ukraine. The tunnel is a three kilometre section of private railway for a fibreboard factory. A train runs around thrice daily, delivering wood to the factory.

А ви, які живете в 4-5 годинах їзди звідти, там були? Ще ні? Чому?

maxresdefault

Поїдьте, поки там так.

6fb3533050f59082df3d4b18100011aa

А то зовсім скоро стане ось так.

Тунель Кохання

Як дістатися? Спочатку до Рівного, куди кожну годину з Києва відправляється автобус «Шалена черепаха». А потім — або автобусом, або електричкою до станції Клевань. Якщо подорожуєте власним авто, то до селища Клевань. Приємних вражень і натхнення!

 


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *